Ты отказала мне 2 раза ....

проблемы, вопросы, мнения
Loveme
пользователь
пользователь
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 08 июл 2009 13:52

Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение Loveme » 12 авг 2009 00:08

Freddy писал(а):
Уже даже скучно читать стало... Loveme, Вы, вообще, с какой планеты?

Напишите что-нибудь поинтереснее...)) Я почитаю с удовольствием.
С планеты - Земля, не переживайте). Только вот глядя на городок и местЯчковый уклад жизни и примитивную линейность рассуждений-мыслей, понимаю, что это не для меня.
Такое ощущение, что находишься на подводной лодке - свои какие-то бредовые установки и правила, какая-то своя "норма" жизни, которая нифига не норма... Примитивизм и убогость, серость, жизнь "на унитаз и напицца-нае..цца", ненормальные отношения, как в деревне 100 лет назад - ничего не изменилось...
Стучать лбом в стенки и пытаться что-то сказать, что воспринимается, как китайская грамота - смысла никакого не вижу. Мне это точно не нужно...
Бранка, Катриелл, Мырсик, Имао - спасибо и ... удачи!)).

Аватара пользователя
имао
модератор
модератор
Сообщения: 7683
Зарегистрирован: 30 апр 2007 11:00

Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение имао » 12 авг 2009 00:18

куда же вы) оставайтесь с нами

Loveme
пользователь
пользователь
Сообщения: 105
Зарегистрирован: 08 июл 2009 13:52

Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение Loveme » 12 авг 2009 00:38

имао писал(а):
куда же вы) оставайтесь с нами

Имао, посьба к вам - удалить профиль. Что-то я не нашла как. Сайт хороший, кстати, сам по себе, кто делал и делает - молодцы)).

Ixtiandr
читатель
читатель
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 03 авг 2009 13:20

Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение Ixtiandr » 12 авг 2009 01:16

Loveme писал(а):
Freddy писал(а):
Уже даже скучно читать стало... Loveme, Вы, вообще, с какой планеты?

Напишите что-нибудь поинтереснее...)) Я почитаю с удовольствием.
С планеты - Земля, не переживайте). Только вот глядя на городок и местЯчковый уклад жизни и примитивную линейность рассуждений-мыслей, понимаю, что это не для меня.
Такое ощущение, что находишься на подводной лодке - свои какие-то бредовые установки и правила, какая-то своя "норма" жизни, которая нифига не норма... Примитивизм и убогость, серость, жизнь "на унитаз и напицца-нае..цца", ненормальные отношения, как в деревне 100 лет назад - ничего не изменилось...
Стучать лбом в стенки и пытаться что-то сказать, что воспринимается, как китайская грамота - смысла никакого не вижу. Мне это точно не нужно...
Бранка, Катриелл, Мырсик, Имао - спасибо и ... удачи!)).


как там в comedy говорили "Женщина как Петр I: хочет жить в столице, заставляет брить бороду и хочет пропубить окно в европу" :laugh: ну или что то типа того.
"глядя на городок и местЯчковый уклад жизни и примитивную линейность рассуждений-мыслей, понимаю, что это не для меня." - ну так оставьте нас, едьте со своим МЧ туда, где всегда тепло и солнечно и люди все сплошь положительные ;)

Аватара пользователя
имао
модератор
модератор
Сообщения: 7683
Зарегистрирован: 30 апр 2007 11:00

Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение имао » 12 авг 2009 05:17

вот слушаю я вас всех и думаю...
дело в том, что когда пошла жесткая "реформа" сайта и форума))) и всяческие "детские" перепалки испытали на себе гонение, и многие мальчишки и девчонки обидевшись на это покинули нас или перестали писать "глупости", а на их место стали приходить многословные взрослые со своими взглядами на жизнь и не норовящие в каждом посте мериться писунами возрадовался я... но прошло время и взрослые начинают становиться детьми.
ГРАЖДАНЕ, НЕ НУЖНО!

dyk
пользователь
пользователь
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 09 дек 2007 09:53

Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение dyk » 12 авг 2009 09:24

Неяк з самага пачатку тэмы размова пайшла ў бок супрацьстаяньня. З такім настроем і сапраўды цяжка адшукаць свайго партнёра па жыцьці, з якой (з якім) будзе цікава, весела, утульна, цёпла, спакойна, камфортна, не без праблем але вырашаемых разам, горача і палка (ад расейскага слова "страсть", калі хто не зразумеў).

Таксама ў тэме, лічу, трэба разьвесьці ў падтэмы аспэкты пошуку партнэра сэксуальнага і партнэра для, як кажуць, сур'ёзных адносінаў. Думаю, кожна пагадзіцца, што на сёняшні дзень існуе велізарная група:

- тых, хто не жадае "сур'ёзных адносінаў" (чыньнікі могуць быць розныя: увесь у бізнэсе, калі сапраўды не хапае часу на тыя самыя чароўныя адносіны; ці яшчэ не дараслі да сур'ёзных адносінаў; ці іх папросту яшчэ не хочацца; але тут не пра гэта);

- і такая ж велізарная тых, хто знаходзіцца ў пошуках "прынца" ("-эссы").

Таму, безумоўна, існуюць тыя, хто пільнуе "ахвяру" і трапляе на прадстаўнікоў, кажучы маркетынгавым тэрмінам, не той фокус-групы. Але ж недзе побач ходзяць прадстаўнікі (-ніцы) патрэбнай фокус-групы, якая са свайго боку шукае патрэбных ім стасункаў (сустрэліся - разбегліся).

Стаўцеся спакойна да існаваньня прадстаўнікоў не вашай "фокус-групы": нэрвы будуць мацнейшыя ды здаравейшыя. Яны ж (прадстаўнікі гэныя) усё роўна нікуды не зьнікнуць.

Разумею, напэўна, што ў Соліку існуе праблема з месцамі пошукаў асоб неабходнай катэгорыі для не-адносін-на-адну-ноч-ці-наогул-паўгадзіны. Так і атрымліваецца, што адзін сэгмэнт не абасоблены ад другога. У гэтым, магчыма, і ёсьць некаторая праблема.

А так, я лічу, што хто шукае - той знойдзе. Можа, нават і праз сеціва. Ды ці мала варыянтаў ёсьць у нашым глябалізаваным сьвеце ;) Канцэнтруйцеся на пазытыве і канчатковай мэце - і яна абавязкова зьдзейсьніцца.

пс А амерыкосы не гладзяць рэчы, таму што ў ЗША выкарыстоўваюцца сьціральныя-машыны-сушылкі, пасьля памыўкі-сушцы ў якой адзёжа не патрабуе ўцюга %) - яна і так добра выглядае.

dyk
пользователь
пользователь
Сообщения: 101
Зарегистрирован: 09 дек 2007 09:53

Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение dyk » 12 авг 2009 09:36

Ня так даўно шукаў кватэру на з'ём на сайце аб'яў у адным з гарадоў заакіяньня. Дык патрапіў на аб'яву, у якім нейкі чувак прапаноўваў здаваць сваю кватэру дзяўчыне, якая пагадзіцца замэст рэнту расплочвацца сэксам. Таксама ў аб'яве ён тлумачыў свае паводзіны тым, што:
- разышоўся са сваёй гёрлфрэнд (з-за занятасьці на працы мала часу ўдзяляў ёй),
- зараз заняты бізнэс-праэктам і часу не хапае на будаваньне сур'ёзных стасункаў,
- упэўнены, ёсьць такія ж з боку прадстаўніц жаночага полу, якія пагадзяцца на такую зусім ня дрэнную прапанову (ды яшчэ і на рэнце можна будзе зэканоміць, а ў Ню-Ёрку кошты і сапраўды завоблачныя на жытло).

Каго прапанова зацікавіла - напісалі імэйл - патэлеанавалі - сустрэліся - вырашылі як і што - і ці пагадзіліся ці не. Разьбегліся і пайшоў той чувак на круг другі пошукаў і г.д.

Упэўнены, што такія ж аб'явы ёсьць і ад жанчын.

Во такія рэаліі камэрцыялізацыі і павелічэньня хуткасьці жыцьця.

ЗОЖ
постоялец
постоялец
Сообщения: 388
Зарегистрирован: 14 дек 2012 10:02

Re: Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение ЗОЖ » 21 мар 2013 12:30

Девушки! Мужчину для себя творит сама женщина. Мужики! Женщину для себя творит сам мужчина. Мы все творцы, и живем с теми, кого сотворили, а творим того, кого достойны, т.е. по образу и подобию. ;)

Аватара пользователя
fdv
мастер
мастер
Сообщения: 2837
Зарегистрирован: 06 янв 2008 09:19

Re: Ты отказала мне 2 раза ....

Сообщение fdv » 29 июл 2014 20:52

phpBB [video]


Вернуться в «Любовь, секс, дружба»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя